Freeonlinetranslators News

Завжди будемо на одному полі бою з рф: сестра Кім Чен Іна розкритикувала США за зброю для України

27 января
17:51 2023

КИЇВ. 27 січня. УНН. Сестра лідера КНДР Кім Чен Іна Кім Йо Чжон розкритикувала США за зброю для України, а також запевнила, що Північна Корея завжди буде на боці рф. Заяву Кім Йо Чжон оприлюднила корейська агенція ЦТАК, передає УНН.

Цитата

“США, які запровадили „спеціальну атаку“, щоб спровокувати продовження нестабільного світового інциденту, перекинувши багато військової техніки в Україну, нещодавно зробили антиросійське протистояння чіткішим, офіційно оголосивши, що вони також нададуть свій основний танк”, — йдеться у заяві Кім Йо Чжон.

Додамо

За її словами, “Сполучені Штати є тими, хто створює серйозну загрозу і виклик стратегічній безпеці росії та доводить ситуацію в регіоні до нинішньої нестабільної ситуації”.

“Я висловлюю серйозну стурбованість і рішуче засуджую дії Сполучених Штатів, які загострюють військову обстановку, перекидаючи в Україну бойову техніку наземного призначення.

Сполучені Штати та країни Заходу, які руйнують світовий мир і регіональну безпеку, передаючи Україні астрономічну кількість військової техніки, повністю ігноруючи занепокоєння безпеки росії, не мають жодного права чи будь-якого виправдання оскаржувати право суверенітету на самооборону”, — йдеться у заяві.

Сестра лідера КНДР також наголосила, що не сумнівається, що “будь-яка зброя, якою пишаються США і Захід, згорить і стане купою заліза перед незламним бойовим духом і могутністю героїчної російської армії і народу”.

“Ми завжди будемо стояти на одному полі бою з російською армією і народом...”, — резюмувала Кім Йо Чжон.

Нагадаємо

24 лютого 2022 року росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Світові лідери засудили незаконний і неспровокований напад рф. Варто додати, що рф ще у 2014 році окупувала частину українських територій.

Latest Posts

Здійснив третій політ: безпілотник Kizilelma пройшов нові випробування

Read Full Article