Freeonlinetranslators News

Сьогодні в Україні понад 7,5 млн дітей, які потерпають від впливу російської агресії — Мінсоцполітики

30 сентября
08:22 2023

Сьогодні в Україні понад 7,5 млн дітей, які потерпають від впливу російської агресії - Мінсоцполітики

Сьогодні в Україні понад 7,5 млн дітей, які потерпають від впливу російської агресії, повідомляє Міністерство соціальної політики.

"Уряд ухвалив постанову про створення Державної служби у справах дітей. Ця Служба як центральний орган виконавчої влади реалізовуватиме державну політику у сфері захисту прав дітей, соціальної підтримки сімей з дітьми, розвитку сімейних форм виховання та усиновлення. Сьогодні в Україні більше 7,5 млн дітей, які страждають від впливу російської агресії. Також понад 65 тис. дітей в Україні є сиротами чи позбавлені батьківського піклування. Незалежно від того, де виховуються діти - в рідній чи прийомній родині - усі вони потребують соціальної підтримки", - йдеться в повідомленні пресслужби міністерства.

Зазначається, що цей орган опікуватиметься забезпеченням прав кожної дитини, зокрема її права на життя в сім'ї та якісну роботу установ і органів, відповідальних за турботу про дитину.

Серед ключових завдань Держслужби у справах дітей - координація надання соціальної підтримки та соціальних послуг сім'ям з дітьми (зокрема, тим, над якими встановлено опіку чи піклування), прийомним сім'ям, сім'ям патронатних вихователів, дитячим будинкам сімейного типу, усиновителям.

Також Служба здійснюватиме моніторинг дотримання місцевими органами місцевого самоврядування.

Latest Posts

    Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Read Full Article