Freeonlinetranslators News

ЗС України відбили атаки окупантів на п’яти напрямках і утримують позиції на лівому березі Дніпра в Херсонській області

19 ноября
17:52 2023

ЗС України відбили атаки окупантів на п'яти напрямках і утримують позиції на лівому березі Дніпра в Херсонській області

Сили оборони України за минулу добу відбили атаки і штурми російських окупантів на куп'янському, бахмутському, авдіївському, мар'їнському та шахтарському напрямках, а також утримують позиції на лівому березі Дніпра в Херсонській області.

"Сили оборони утримують позиції на лівобережжі Дніпра Херсонської області. Продовжують завдавати вогневого ураження противнику", - повідомляється в оперативній інформації щодо російського вторгнення станом на 18.00 неділі на сторінці Генерального штабу ЗСУ у фейсбуці.

Також ЗСУ продовжують ведення наступальної операції на мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на бахмутському напрямку, де завдають окупаційним військам втрат у живій силі та техніці.

У Генштабі зазначають, що оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною, протягом доби відбулося 45 бойових зіткнень.

"На Куп'янському напрямку ворог безуспішно вів штурмові дії в районах Синьківки, на схід від Петропавлівки та Іванівки Харківської області, де Силами оборони відбито 7 атак... На Бахмутському напрямку ворог вів штурмові дії поблизу Кліщіївки та Андріївки Донецької області, де наші воїни відбили 11 атак", - йдеться у зведенні.

"На Авдіївському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії на південь від Новокалинового, на схід від Новобахмутівки, Сєверного та Авдіївки Донецької області, де Силами оборони відбито 9 атак... На Мар'їнському напрямку ворог вів безуспішні штурмові дії в районах Мар'їнки та Побєди Донецької області, де Силами оборони відбито 13 атак... На Шахтарському напрямку противник вів безуспішні штурмові дії на захід від Старомайорського Донецької області", - розповіли в Генштабі.

На лиманському та запорізькому напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

На сіверському та слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійно-розвідувальну діяльність, обстрілює українські населені пункти з території РФ, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень уздовж держкордону. На волинському та поліському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін, ознак формування наступальних угруповань на території Білорусі не виявлено.

Latest Posts

    Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Read Full Article