Freeonlinetranslators News

Знімок вбивства російського посла в Туреччині переміг на міжнародному конкурсі

13 февраля
12:11 2017

КИЇВ. 13 лютого. УНН. Фотограф Associated Press Бурхан Озбілічі (Burhan Ozbilici) виграв міжнародний конкурс фотожурналістів World Press Photo 2017 зі своїм знімком вбивці російського посла Андрія Карлова, передає УНН з посиланням на AP.

Фотографія є одним із знімків, що увійшли до серії “замах в Туреччині”.

Зазначається, що фотографа відзначили за те, що він виконав свій службовий обов’язок, незважаючи на шокуючи сцену, яка відбувалася перед ним.

На фото зображено вбивцю посла М.Алтинташа, який стоїть над тілом щойно вбитого А.Карлова. Вбивця одягнений в костюм з краваткою, в правій руці тримає пістолет, направлений на землю. Його рот широко відкритий, оскільки він розлючено кричить до присутніх. Тіло посла лежить на підлозі позаду М.Алтинташа.

Нагадаємо, посол Андрій Карлов був застрелений 19 грудня під час виступу на відкритті фотовиставки в Анкарі. Напад виконав співробітник поліції М.Алтинташ, він був убитий місцевими силами безпеки. Слідчий комітет порушив кримінальну справу за статтею “Акт міжнародного тероризму”, вбивство розслідує група з російських і турецьких фахівців.

Як повідомляв УНН, у рамках розслідування замаху на посла Росії в Анкарі Андрія Карлова заарештовано п’ять осіб.

Мевлюта Мерта Алтинташа, убивцю посла Росії в Анкарі Андрія Карлова, тіло якого відмовилися забирати з моргу його рідні, вирішили поховати на безіменному цвинтарі.

Джерело

Latest Posts

    Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Read Full Article