Freeonlinetranslators News

Зеленський розповів про “Велике будівництво” на Одещині

16 сентября
19:12 2020

Зеленський розповів про “Велике будівництво” на Одещині Зеленський розповів про “Велике будівництво” на Одещині

Володимир Зеленський

КИЇВ. 16 вересня. УНН. В Офісі президента України розповіли про “Велике будівництво” на Одещині, а також про Стратегію розвитку регіону, передає УНН.

Розв’язати проблему заторів на в’їзді в Одесу, реконструювати місцевий аеропорт і причал морського порту — всі ці завдання вже виконуються в Одеській області, зазначили в ОП.

“Ми називаємо Одещину — перлина біля моря. На мою думку — це занадто скромно, бо Одещина — це цілий скарб біля моря”, — сказав Президент України Володимир Зеленський.

Він зауважив, що у наступному році планується завершити всі будівні роботи на Одеському причалі.

“Це мені здається важливий технологічний крок вперед, перша частина сьомого причалу в Одесі побудована. Це реконструкція, але майже повністю побудована, сучасні технології, 163 метри і друга частина буде побудована в наступному році, ми починаємо це робити. В цілому це буде 357 метрів — найдовший причал”, — прокоментував Президент України.

Крім того, будуються школи та дитячі садки. Ремонтується кілометраж доріг, який не ремонтували всі попередні роки.

“Давайте показувати результат вже сьогодні і завтра, а глобальні перетворення не розтягувати на десятиліття, а вершити у найближчі декілька років. І ми обов’язково повинні зробити цей регіон місцем де хочеться відпочивати, де хочеться мандрувати, навчатися, працювати і це все одним словом називається — хочеться жити”, — підсумував Зеленський.

Нагадаємо, міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що програма Президента “Велике будівництво” на цей рік буде реалізована в обумовлені терміни. У той же час, за його словами, до кінця року планується запуск 50 комплексів автоматичного зважування фур у русі, а у ВР вирішується питання запуску річкового транспорту. Також Криклій має намір зобов’язати порти зважувати вантажі при прийомі.


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста