Freeonlinetranslators News

Зеленський прокоментував «шумні новини з Росії»

21 сентября
00:02 2022

КИЇВ. 21 вересня. УНН. Під час свого вечірнього звернення Володимир Зеленський прокоментував "шумні новини з Росії" зазначивши, що позиції України "не змінюються від шуму чи будь-яких анонсів звідкись", передає УНН.

Деталі

Президент Володимир Зеленський прокоментував "шумні новини з Росії", а саме очікуване звернення російського диктатора, де той мав звернутися до свого народу і начебто оголосити мобілізацію, проте так і не зробив цього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звернення путіна до росіян перенесли на 21 вересня.

Цитата

"Звичайно, сьогодні доволі шумні новини з Росії. Багато запитань щодо цього. Але що, власне, сталося? Що прозвучало з того, що не звучало раніше? Наші позиції – чіткі та добре відомі. Тільки це нас і має цікавити. Не те, що звучить десь, а те, що є нашим завданням", – пояснив він.

Зеленський зазначив, що для українців зараз головні завдання – це підтримка ЗСУ, розвідки, Сил спеціальних операцій, СБУ, Нацгвардії, поліції, прикордонників і всіх, хто поступово відновлює нашу територіальну цілісність.

Раніше

У Білому домі, посилаючись на дані розвідки повідомили, що російський диктатор готується оголосити про мобілізацію та референдуми на окупованих територіях України.

Нагадаємо

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький повідомив, що оголошення у рф загальної мобілізації буде значним ударом по режиму путіна. Це означатиме визнання, що росія не змогла виконати всі поставленні завдання, що так звана “спеціальна операція” не досягла результату і те, що йде реальна війна.


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста