Freeonlinetranslators News

Здійснив третій політ: безпілотник Kizilelma пройшов нові випробування

30 марта
23:51 2023

КИЇВ. 31 березня. УНН. Безпілотник Bayraktar Kizilelma успішно пройшов нові випробування, зокрема перевірку ідентифікаційної системи на середній висоті. Про це повідомляє УНН з посиланням на технічного директора компанії Baykar Makina Сельчука Байрактара.

Деталі

Перший безпілотний військовий літак Туреччини здійснив третій політ у навчально-випробувальному центрі AKINCI в Чорлу провінції Текірдаг.

Зазначається, що Kizilelma успішно завершив випробування системи ідентифікації середньої висоти.

“Це був третій тест, який ми проводили. Відтепер багато тестів триватимуть у рамках нашої діяльності з розробки. Сподіваємось на початку 2024 року розпочати масове виробництво Kizilelma як це заплановано”, — наголосив техдиректор Baykar Makina.

Крім цього розробник повідомив про те, що йде підготовка до першого польоту TB3, який стане першим у світі бойовим БПЛА, здатним здійснювати посадку та зліт з кораблів із короткими злітно-посадковими смугами.

Нагадаємо

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган у своєму виступі під час візиту до провінції Мугла наголосив, що безпілотник Bayraktar Kizilelma зможе використовувати бомбу, як винищувачі F-16, після того, як її буде запущено в серійне виробництво.

Latest Posts

Для забезпечення жителів Миколаєва питною водою буде виділено 120 млн грн — Шмигаль

Read Full Article