Freeonlinetranslators News

Заяву Д.Трампа про повернення Криму Україні прокоментували у РФ

15 февраля
00:18 2017

КИЇВ. 15 лютого. УНН. Заява Білого дому з приводу повернення Росією Криму може бути пов’язана з бажанням адміністрації “приглушити” невдоволення американців президентом Дональдом Трампом через його нібито “проросійську” позицію, передає УНН з посиланням на РІА “Новости”.

Про це заявив глава комітету Ради Федерації з оборони та безпеки Росії Віктор Озеров.

“Думаю, однією з причин такої заяви стала та ситуація, яка склалася останнім часом навколо Д.Трампа. Вона була зроблена, щоб зняти напругу, показати, що він не такий проросійський, як це може здатися, щоб приглушити невдоволення, яке є з приводу нього в американському істеблішменті,” — заявив він.

Нагадаємо, Президент США Дональд Трамп очікує, що Росія поверне Україні Крим, атакож активно долучиться до деескалації ситуації на Донбасі.

Разом з тим, речник наголосив, що президент США “повністю розраховує на можливість налагодження відносин з Росією, на відміну від попередніх адміністрацій, у вирішенні таких численних проблем, що стоять перед міжнародним співтовариством...”

Раніше представник Білого дому Шон Спайсер повідомив, що США не мають наміру скасовувати санкції проти Росії стосовно Криму.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста