Freeonlinetranslators News

З точністю до 90%: у Японії розробили технологію, яка шукає міни

29 марта
23:11 2023

КИЇВ. 30 березня. УНН. Японська корпорація NEC (NEC Corp.) розробила технологію на основі штучного інтелекту (ШІ), яка може з точністю в близько 90% передбачати, де найімовірніше закопані міни. Про це повідомляє УНН з посиланням на Kyodo.

Деталі

Японська компанія повідомила, що прагне надавати урядам різних країн і міжнародним організаціям послуги з прогнозування місця розташування наземних мін до березня 2024 року. Технологія може сприяти ефективнішому виявленню протипіхотних мін і зменшенню кількості щорічних смертей від їх вибуху.

Наголошується, що в ході випробовування технології, проведеного з квітня по жовтень минулого року в зонах конфлікту в Азії, NEC використовував відкриті дані про ландшафти та військові об’єкти, надані Міжнародним комітетом Червоного Хреста, а також звіти місцевих жителів, щоб успішно передбачити, де закопані міни в певних зонах.

Також зазначається, що завдяки новій технології, час, необхідний для сканування 800 ділянок до ймовірних місць, де заховані наземні міни, можна скоротити до кількох годин з кількох років.

Як додали в NEC, вони прагнуть ще більше збільшити швидкість і точність своїх прогнозів шляхом включення різних джерел інформації, зокрема, даних, зібраних із дронів та супутників.

Нагадаємо

30% території України залишається нерозмінованою.

174 тисячі квадратних кілометрів територій залишається потенційно небезпечними, це становить 30 відсотків загальної площі держави.

Загалом з початку розмінувальних робіт на території України обстежено 813,1 квадратних кілометри. На яких вилучено і знищено 336 839 вибухонебезпечних предмети, з яких 2 199 авіабомби.

174 тисячі квадратних кілометрів територій залишається потенційно небезпечними, це становить 30 відсотків загальної площі держави.

Latest Posts

Для забезпечення жителів Миколаєва питною водою буде виділено 120 млн грн — Шмигаль

Read Full Article