Freeonlinetranslators News

WikiLeaks розшукують матеріали розмови М.Флінна з послом РФ

14 февраля
22:05 2017

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Організація WikiLeaks оголосила, що готова опублікувати розшифровку розмови колишнього помічника президента США з національної безпеки Майкла Флінна з послом РФ в Вашингтоні Сергієм Кисляком і попросила користувачів інтернету надіслати їй матеріали з цього приводу. Про це йдеться в повідомленні WikiLeaks, опублікованому в Twitter, передає УНН.

“Перехоплена розшифровка розмови Флінна і Кисляка повинна бути представлена ​​громадськості, щоб кожен міг діяти, володіючи повною інформацією,” — заявили в організації.

Flynn-Kislyak intercept transcript should be released to the public so everyone can act with complete knowledge https://t.co/cLRcuIiQXz

— WikiLeaks (@wikileaks) 14 февраля 2017 г.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили про те, що М.Флінн обговорював по телефону антиросійські санкції з послом РФ в Вашингтоні Сергієм Кисляком.

Кремль спростував інформацію. У РФ зазначили, що, посол РФ в США Сергій Кисляк спілкувався з радником президента США з національної безпеки Майклом Флінном, проте інформація про зміст цих переговорів невірна.

Раніше, радник Д.Трампа подав у відставку через скандал про “санкційні” переговори з послом РФ.

Як повідомляв УНН, у конгресі США закликали ФБР розповісти про контакти екс-радника Д.Трампа з РФ.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста