Freeonlinetranslators News

ВККСУ допустила до оцінювання 630 кандидатів на посади суддів ВС

13 февраля
13:25 2017

КИЇВ. 13 лютого. УНН. До складення кваліфікаційного оцінювання Вища кваліфікаційна комісія суддів України допустила 630 кандидатів на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду. Про це УНН повідомили у прес-службі ВККСУ.

З 6 по 10 лютого 2017 року колегії Вищої кваліфікаційної комісії суддів України розглядали результати спеціальної перевірки кандидатів на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду та вирішували питання допуску кандидатів до наступного етапу конкурсу — кваліфікаційного оцінювання, що складатиметься з анонімного письмового тестування та практичного завдання.

Таким чином, до складення кваліфікаційного оцінювання ВККСУ допустила 630 кандидатів.

З-поміж допущених кандидатів стосовно 5 осіб зупинено процес оцінювання до набрання законної сили вироком суду або припинення кримінального провадження.

Нагадаємо, за результатами перевірки відповідності особи вимогам до кандидатів початково Комісією були допущені до участі у конкурсі 653 особи. Після проведення спеціальної перевірки ВККСУ відсіяла назагал 28 кандидатів.

“У процесі спеціальної перевірки ВККСУ зробила близько 6500 запитів до різноманітних відомств та установ та отримала стільки ж відповідей. За результатами цих дій кількість кандидатів на посади суддів дещо скоротилася. Деякі претенденти не були допущені у зв’язку з наявністю недоліків у документах про освіту, інші — через інформацію з Міноборони, яке мало претензії до військовозобов’язаних. Щодо окремих кандидатів надійшла інформація про розпочаті стосовно них кримінальні провадження, тому згідно із законодавством Комісія їх допустила до участі у конкурсі, проте тимчасово призупинила стосовно них проведення кваліфоцінювання”, — зазначив Голова ВККСУ Сергій Козьяков.

Голова Комісії також наголосив, що конкурс до Верховного Суду — це безпрецедентна подія не лише для вітчизняної судової системи, але й для світової практики, та запевнив, що Комісія робить все можливе, щоб провести конкурс на максимально високому рівні, включаючи публічність всіх його етапів.

Вже 16 лютого 2017 року кандидати на посади суддів Верховного Суду, які були допущені до складення кваліфікаційного оцінювання, складатимуть анонімне письмове тестування, а 21 лютого 2017 року виконуватимуть практичне завдання.

Джерело

Latest Posts

    Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Read Full Article