Freeonlinetranslators News

Вільні медіа України та світу зробили дуже багато, щоб російський терор програвав — Зеленський

15 марта
22:41 2023

КИЇВ. 16 березня. УНН. Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні закликав ЗМІ ще активніше поширювати правду про російську агресію та про те, як наша країна повертає українцям і всім європейцям свободу й безпеку, передає УНН.

Цитата

“Звернувся до учасників і учасниць потужної британської конференції Спілки редакторів. Це зібрання провідних медійників Сполученого Королівства, сильних журналістів, сильних редакторів. Людей, які фактично присвятили своє життя свободі — свободі слова. Закликав їх іще активніше поширювати правду про російську агресію, про наших людей, яким росія ламає життя, про наш захист, який повертає українцям та всім європейцям свободу й безпеку. Журналісти — вільні медіа України та світу — за час цієї війни зробили дуже багато, щоб російський терор програвав. Щоб російська пропаганда програвала. І я хочу підкреслити: зробили це просто тим, що поширювали інформацію про те, що відбувається тут і зараз в Україні, у Європі, у світі. Просто поширювали правду. Це треба робити й надалі”, — сказав Зеленський.

Він наголосив, що кремль ніколи не переможе правду. Як і Україну.

“Зустрівся з представниками американського журналу The Atlantic — одного зі знаних глобальних медійних брендів. Із власницею видання пані Джобс, із головредом паном Голдбергом та з Енн Епплбаум — сильною публіцисткою. Вийшла дуже змістовна розмова. Зокрема, про те, як ми використовуємо сучасні технології, щоб посилити наших воїнів, наші інституції. Про нашу армію дронів, яка ставатиме тільки більшою й потужнішою. Про наших айтівців, які допомагають берегти Україну. Про загрози, створені росією в кібер- та інформаційному просторі”, — додав глава держави.

Зеленський зазначив: світ має знати, що держава-терорист прагне принести знищення не лише нашому народу, а всім народам, які хочуть бути вільними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський: російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватися

Latest Posts

    Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Read Full Article