Freeonlinetranslators News

«Уралкалій» та «Білоруська залізниця»: Зеленський увів у дію санкції проти 185 компаній та осіб

28 января
22:31 2023

КИЇВ. 29 січня. УНН. Президент України Володимир Зеленський, 28 січня, увів в дію санкції щодо осіб і компаній, причетних до перевезення окупантів і техніки. У списку російські та білоруські компанії та фізичні особи. Про це свідчить опублікований указ Президента, пише УНН.

Деталі

Йдеться про 185 компаній та осіб. Санкції застосовуються щодо низки білоруських та російських компаній, а також російських підприємців Валерія Матвєєва, Сергія Белосохова та Володимира Строка.

Під санкціями опинилися компанії, акціонерні товариства та фірми, які займаються орендою, виготовленням та лізингом залізничного транспорту та обладнання такі як: “Вестальянс Транс”, “Трансфін-М”, “RAILGO”, “Вектор Рейл Актив”, “Інтер Карго Компані”, “Білоруська залізниця”, “Співдружність Транс-Агро”, “Рузаєвський завод хімічного машинобудування”, “Сибірська Лізингова Компанія”, “Газпромбанк Лізинг”, Трансальянс Захід", “Група компаній “Титан”, “Газпромтранс” та інші.

Також під санкції потрапили й компанії та заводи з виготовлення добрив такі як: “Білоруськалій”, “Уралкалій”, “Гомельський хімічний завод”, “Архбум”, торговий дім “Бєлнєфтємаш”, “Топлайн”, “Московський коксогазовий завод”, “Дельтахолдінг” та інші.

Як заначив Володимир Зеленський, активи цих компані в Україні блокуються, наявне майно буде використане для оборонної системи України.

Нагадаємо

Як повідомляв УНН, раніше Президент України Володимир Зеленський ввів в дію рішення РНБО щодо санкцій проти Вадима Новинського, настоятеля Києво-Печерської Лаври Павла (Лебідя) та представників РПЦ.

Latest Posts

Сили ППО знищили 9 із 10 ворожих дронів за ніч

Read Full Article