Freeonlinetranslators News

У В’єтнамі заарештований глава асоціації незалежних журналістів

24 мая
01:12 2020

У В'єтнамі заарештований глава асоціації незалежних журналістів У В'єтнамі заарештований глава асоціації незалежних журналістів

КИЇВ. 24 травня. УНН. Голова асоціації незалежних журналістів Нгуен Туонг Туї заарештований в суботу, 23 травня, в столиці В'єтнаму Ханої. Про це повідомляє правозахисна організація Defend the defenders, передає УНН.

Журналіста звинувачують в “антидержавній пропаганді”. За словами його родичів, озброєні люди оточили будинок, провели обшук, конфіскували техніку, зокрема, мобільні телефони, комп’ютери та низку особистих речей. І після цього увели з собою журналіста.

Правозахисники побоюються, що його помістять в одиночну камеру, де він може провести кілька місяців. 68-річний Нгуен Туонг Туї — колишній армійський офіцер, блогер, відомий своїми критичними публікаціями на адресу уряду В’єтнаму. Особливо активно він виступав проти корупції і забруднення навколишнього середовища. Раніше в листопаді 2019 року влада країни заарештувала його попередника на посаді голови журналістської асоціації Фам Чи Данга.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Репортери без кордонів: Україна піднялася на 6 позицій у рейтингу свободи преси

Як зазначає DW, наразі в країні налічується не менше 249 політичних в’язнів. У поточному рейтингу свободи преси в світі, який ведуть “Репортери без кордонів”, В’єтнам займає 175 місце з 180 країн. Правозахисники звертають увагу, що уряд В’єтнаму посилив тиск на своїх критиків напередодні 13-го з’їзду Комуністичної партії країни, наміченого на січень 2021 року.

Нагадаємо, в МЗС Німеччини заступились за свободу ЗМІ в умовах пандемії.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста