Freeonlinetranslators News

У Маріуполі відкрили один з найбільших кінологічних центрів в Україні

22 февраля
10:38 2017

МАРІУПОЛЬ-КИЇВ. 22 лютого. УНН. Сьогодні у Маріуполі відкрили перший кінологічний центр ГУНП Донецької області. Вже зараз 10 бойових собак готові виконувати завдання поліції в зоні АТО. Велика частина собак спрямована на пошук зброї, вибухівки, боєприпасів, наркотиків, а також для пошуку людей, передає кореспондент УНН.

"Якщо ми будемо виконувати свою роботу погано, і у нас не буде собак, то всю зброю і боєприпаси, що їдуть з окупованої території опиняться в Харкові, Києві, Дніпрі та в інших мирних містах України. Ось чому саме тут в Маріуполі, в Донецькій області, потрібен такий кінологічний центр", - повідомив кореспонденту УНН голова Донецької поліції В'ячеслав Аброськін.

Майже всі собаки пройшли вже кілька етапів тренінгів і готові приступити до виконання своїх завдань. Всі команди виконуються німецькою мовою, крім однієї. "Слава Україні!" - нова команда, яку придумали українські поліцейські Маріуполя в кінологічному центрі. При виконанні цієї команди собака стає на задні лапи і радісно біжить до господаря.

Як передає кореспондент УНН, всього за два роки створення кінологічної центру собаки в Донецькій області виявили величезну кількість вибухівки, понад тисячу боєприпасів і зброї.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста