Freeonlinetranslators News

У Києві перейменували арку Дружби народів

14 мая
12:12 2022

У Києві перейменували арку Дружби народів У Києві перейменували арку Дружби народів

КИЇВ. 14 травня. УНН. Київрада ухвалила рішення щодо декомунізації назви арки Дружби народів. Тепер це - Арка Свободи українського народу. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко у своєму Telegram, передає УНН.

Цитата

«Сьогодні Київрада ухвалила рішення щодо декомунізації назви арки Дружби народів. Тепер це - Арка Свободи українського народу», - написав Кличко.

Деталі

За його словами, також депутати затвердили перелік понад 40 пам'ятників та пам'ятних знаків, які потрібно прибрати з вулиць і будівель столиці, й передати до музею тоталітаризму.

«Що стосується перейменувань, це - резонансна тема. Ми почули і думки та побажання киян, почули і критику. Тому, щоб не ухвалювати поспішних рішень, залучаємо фахівців інститутів академії наук України, інституту національної пам'яті та інших установ для завершення процесу найменувань», - зазначив мер.

Кличко повідомив, що сьогодні є запит українського суспільства прибрати з карти Києва назви, пов'язані з росією.

«Але, нові назви мають жити десятки, а то й сотні років. Тому процес найменувань має бути швидким, проте обгрунтованим. Рейтингове голосування щодо перейменувать столичних об'єктів Київрада подовжила до 19 червня. Відбуватиметься голосування в мобільному додатку «Київ цифровий», - написав Кличко.

Доповнення

Раніше повідомлялося, що Арку дружби народів у Києві перейменують на Арку свободи українського народу та підсвітять кольорами українського прапора.

Додамо

У Києві запропонували перейменувати п’ять станцій метро.

10 травня голова столичної підземки Віктор Брагінський повідомив, що завершилося онлайн-голосування за нові назви для п'яти станцій київського метрополітену.


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста