Freeonlinetranslators News

У Китаї вперше за вісім місяців помер пацієнт з коронавірусом

14 января
03:32 2021

У Китаї вперше за вісім місяців помер пацієнт з коронавірусом У Китаї вперше за вісім місяців помер пацієнт з коронавірусом

КИЇВ. 14 січня. УНН. Влада Китаю зареєструвала 13 січня смерть пацієнта від ускладнень після коронавірусного захворювання. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному в четвер на сайті Державного комітету з питань гігієни та охорони здоров'я КНР, передає УНН.

“За минулу добу зафіксовано 138 нових підтверджених випадків захворювання, один новий випадок смерті”, — вказується в тексті. Згідно зі статистикою відомства, в Китаї не було нових випадків смерті з 16 травня 2020 року. Як відзначають в середу китайські ЗМІ, летальний результат зафіксований в провінції Хебей внаслідок інфікування коронавірусом.

Серед 138 нових випадків захворювання, виявлених за минулу добу, 14 є ввізними: вісім виявлено в Шанхаї, три — в провінції Гуандун, по одному — в Пекіні, провінції Хенань і Гуансі-Чжуанському автономному районі. Ще 124 випадки є внутрішніми: з них 81 виявлено в провінції Хебей, ще 43 — в провінції Хейлунцзян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Китаї повідомили, що заразність мутованих штамів коронавірусу посилилася на 10-70%

З початку пандемії китайські медики виявили серед прибулих з-за кордону 4 465 хворих, з яких 4 181 вже одужав і був виписаний. На лікуванні перебувають 284 особи, з них троє у важкому стані. Жоден інфікований, який прибув в КНР з-за кордону, не помер.

За останніми даними, загальна кількість підтверджених випадків коронавірусом в материковому Китаї сягнула 87 844, померли 4 635 чоловік, 82 324 пацієнта одужало. За даними влади, в країні зараз налічується 885 активних випадків захворювання, 24 інфікованих знаходяться у важкому стані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВООЗ “не очікує обмежень” під час дослідження походження COVID-19 у Китаї

З початку квітня влада КНР публікує окрему статистику безсимптомних пацієнтів. За останню добу китайські медики виявили 78 осіб з підтвердженим коронавірусом і відсутністю симптомів, троє з них прибули з-за кордону. В даний час під медичним наглядом в країні знаходяться 599 безсимптомних пацієнтів, 252 з яких прибули з-за кордону.


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста