Freeonlinetranslators News

Туреччина не виключає можливість відкрити Босфор для США задля пошуків дрона

15 марта
14:31 2023

КИЇВ. 15 березня. УНН. Туреччина не виключила можливість дозволити американським силам увійти в протоку Босфор, щоб забрати безпілотник, який розбився після повідомлення про зіткнення з російським винищувачем над Чорним морем у вівторок. Про це заявив міністр національної оборони країни Хулусі Акар, пише УНН з посиланням на TRT World.

Деталі

Відповідаючи на запитання, чи дозволять кораблям пройти через турецькі протоки, Акар сказав: "Ми продовжуємо працювати з президентством (Туреччини) у тісному спілкуванні з МЗС (Туреччини) і Міністерством національної оборони. Ми побачимо результати в найближчий період".

Акар заявив, що Туреччина "уважно" стежить за інцидентом з безпілотником.

"Як вам відомо, такий інцидент стався вчора... Ми уважно стежимо за подією. У нас є різні контакти", - сказав міністр.

Туреччина виступає за "розумне вирішення" питання, додав Акар.

Окрім того, за повідомленням Bloomberg, Акар висловився стосовно Чорноморської зернової ініціативи. Міністр оборони вказав, що Туреччина підтримує продовження угоди на 120 днів і веде переговори зі своїми колегами в Україні та росії для досягнення угоди.

Доповнення

Безпілотник, який, за словами американських військових, був втрачений над Чорним морем після інциденту з російським винищувачем, досі не виявлено - і, за словами координатора зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джона Кірбі, він, можливо, ніколи не буде виявлено.

Latest Posts

Здійснив третій політ: безпілотник Kizilelma пройшов нові випробування

Read Full Article