Freeonlinetranslators News

Трамп проігнорував свій імпічмент у зверненні до американців

14 января
01:21 2021

Трамп проігнорував свій імпічмент у зверненні до американців Трамп проігнорував свій імпічмент у зверненні до американців

КИЇВ. 14 січня. УНН. Президент США Дональд Трамп не торкнувся в своєму відеозверненні резолюції про імпічмент, який раніше в середу схвалила контрольована демократами Палата представників Конгресу США. Звернення до американських громадян Білий дім опублікував в Twitter, передає УНН.

Американський лідер закликав усіх співвітчизників згуртуватися і “подолати одномоментні пристрасті”.

“Я закликаю всіх американців подолати одномоментні пристрасті і згуртуватися як єдиний американський народ. Давайте зробимо вибір на користь того, щоб рухатися вперед, об’єднавшись, на благо наших сімей, суспільства і нашої країни”, — зазначив Трамп.

Резолюцію про імпічмент чинного американського лідера раніше в середу схвалила контрольована демократами Палата представників Конгресу США. Ряд американських ЗМІ повідомив, що Трамп записує в Овальному кабінеті Білого дому відеозвернення у зв’язку з минулим голосуванням щодо імпічменту. Крім того, американський лідер не став, як він це зазвичай робить, стверджувати про фальсифікації на минулих у листопаді президентських виборах.

pic.twitter.com/FIJbvCYGJ6

— The White House (@WhiteHouse) January 13, 2021


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста