Freeonlinetranslators News

Суд США видав ще одну тимчасову заборону на виконання міграційного указу президента

14 февраля
02:44 2017

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Федеральний суд американського штату Віргінія видав ще одну тимчасову судову заборону на виконання міграційного указу президента США Дональда Трампа, передає УНН з посиланням на Reuters.

Раніше генпрокурор Віргінії Марк Херринг приєднався до позову проти міграційного указу Д.Трампа.

За даними агентства, заборона видала федеральний суддя Леоні Брінкема. Відзначається, що на попереднє клопотання міністерство юстиції США відповіло, що воно “безпідставно”.

Позов проти указу Трампа був поданий Американським союзом захисту громадянських свобод і іншими правозахисними групами. Раніше повідомлялося, що до нього приєдналися генпрокурори американських штатів Нью-Йорк, Массачусетс і Вашингтон.

Раніше апеляційний суд в Сан-Франциско підтвердив рішення суду першої інстанції, який тимчасово скасував дію міграційного указу президента Дональда Трампа. Указ “Про захист країни від в’їзду іноземних терористів” забороняв в’їзд в США на 90 днів громадянам семи країн (Ірану, Іраку, Ємену, Лівії, Сирії, Сомалі та Судану), а також припиняв прийом будь-яких біженців на 120 днів і забороняв на невизначений термін прийом біженців з Сирії.

Джерело

Latest Posts

    Американська допомога прибуде в Україну дуже скоро, це буде те, що необхідно на полі бою для досягнення успіху

Американська допомога прибуде в Україну дуже скоро, це буде те, що необхідно на полі бою для досягнення успіху

Read Full Article