Freeonlinetranslators News

Романтичні онлайн-шахраї у США розбивають серця і банківські рахунки

14 февраля
02:12 2017

КИЇВ. 14 лютого. УНН. У ФБР попередили, що в Інтернеті набирає популярність романтичне шахрайство. Жертвами віртуальної любові стають переважно овдовілі або розлучені жінки, передає УНН з посиланням на FBI.

Як не дивно, таємними шанувальниками є злочинні групи, як правило, з Нігерії. Вони, здебільшого, комп’ютерно-грамотні і освічені, повідомили у FBI.

Жертви емоційно вразливі, коли розміщують подробиці про своє життя і про себе в соціальних медіа і на сайтах знайомств.

Злочинці охоплюють велику кількість людей на різних сайтах, щоб знайти когось, хто виявиться хорошою мішенню. Потім вони вивчають і аналізують сторінку профілю, намагаються розробити кілька варіантів відносин і дивляться, які з них розвиваються.

У 2016 році майже 15 тисяч скарг були віднесені до категорії романтичного шахрайства. Для порівняння, в 2015 році таких було на 2500 менше. У підсумку, жертви втратили більше 230 млн доларів, довірившись своїм “віртуальним другим половинкам”.

“Якщо ви не знаєте їх, не посилайте їм гроші. Ви побачите їх справжні наміри після цього,” — сказала спецагент Христина Бейнінгена.

Також у відомстві додали, що якщо ви підозрюєте, що ваші онлайн-стосунки — афера, припиніть їх відразу ж. Якщо ви стали жертвою такого шахрайства, подайте скаргу до Центру скарг ФБР.

Нагадаємо, сьогодні відзначають свято закоханих - День святого Валентина.

Джерело

Latest Posts

Розвиток ринку біометану допоможе аграріям диверсифікувати бізнес — Мінагрополітики

Read Full Article