Freeonlinetranslators News

Рашисти на окупованих територіях намагаються залучити українців до трудової діяльності в окупаційних установах – Генштаб

14 мая
16:31 2022

Рашисти на окупованих територіях намагаються залучити українців до трудової діяльності в окупаційних установах – Генштаб Рашисти на окупованих територіях намагаються залучити українців до трудової діяльності в окупаційних установах – Генштаб

КИЇВ. 14 травня. УНН. Російські окупанти на тимчасово зайнятих територіях сходу та півдня України намагаються залучити громадян України до трудової діяльності в окупаційних установах та незаконних правоохоронних формуваннях. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передає УНН.

Цитата

«Противник на тимчасово зайнятих територіях сходу та півдня України намагається залучити громадян України до трудової діяльності в окупаційних установах та незаконних правоохоронних формуваннях, порушує їх права та свободи», - йдеться в повідомленні.

Доповнення

Українська розвідка повідомляла, що на окупованих територіях росіяни нищать медичну інфраструктуру, вивозять обладнання, виганяють пацієнтів та змушують медиків обслуговувати рашистів.


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста