Freeonlinetranslators News

путін визнав проблеми «часткової» мобілізації у перший тиждень – британська розвідка

03 октября
06:42 2022

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Російський диктатор володимир путін визнав, що під час першого тижня "часткової" мобілізації виникли проблеми. Про це у Twitter повідомила розвідка Міноборони Великої Британії, передає УНН.

Деталі

Як зазначили, 29 вересня 2022 року путін звернувся до ради національної безпеки щодо "часткової" мобілізації, яку він оголосив 21 вересня.

За його словами, під час цієї мобілізаційної кампанії виникає дуже багато питань, тому потібно оперативно виправляти свої помилки і не повторювати їх.

"Надзвичайно швидке визнання путіним проблем підкреслює неефективність мобілізації протягом першого тижня. Місцеві посадовці, ймовірно, не мають чіткого уявлення про точні масштаби та правове обґрунтування кампанії. Вони майже напевно призвали якийсь персонал, який виходить за межі визначень, заявлених путіним і иіністерством оборони", – пише розвідка.

У Міноборони Великої Британії додали, що мобілізовані резервісти продовжують збиратися в наметових транзитних таборах, а російські посадовці, ймовірно, намагаються забезпечити навчання та знайти офіцерів для керівництва новими підрозділами.

Latest Defence Intelligence update on the situation in Ukraine - 3 October 2022
Find out more about the UK government's response: https://t.co/fJAgk1CCPa
#StandWithUkraine pic.twitter.com/01TKtrgPXM

— Ministry of Defence (@DefenceHQ) October 3, 2022

Нагадаємо

За даними Генштабу ЗСУ, станом на 29 вересня в межах "часткової" мобілізації в росії призвали понад 100 тисяч осіб.

У білорусі готують місця для розміщення 20 тисяч мобілізованих росіян.