Freeonlinetranslators News

«ПСЖ» з рахунком 4:0 розгромив «Барселону» у Лізі чемпіонів

14 февраля
22:40 2017

КИЇВ. 15 лютого. УНН. У центральному протистоянні вечора в першому протистоянні 1/8 фіналу Ліги чемпіонів французький “Парі Сен-Жермен” приймав на “Парк де Пренс” каталонську “Барселону”, передає кореспондент УНН.

Першу частину стартового тайму парижани провели агресивно та мали ініціативу у володінні м’ячем — 60:40 відсотків та 7 ударів проти жодного у каталонців. Такі цифри втілилися у забитий гол Анхеля Ді Марії — аргентинець відзначився ефектним ударом зі штрафного.

Після цього “синьо-гранатові” заволоділи м’ячем, але не створювали гострих моментів. Натомість підопічні Унай Емері скористалися швидким випадом і на 41 хвилині Марко Верратті вивів на ударну позицію Юліана Дракслера, який переграв Тер Штегена — 2:0.

На початку другої 45-хвилинки А.Ді Марія на підступах до штрафної гостей наважився на дальній удар, котрий досяг мети — 3:0. Футболісти “ПСЖ” продовжували грати на куражі і забили вчетверте. Бельгійський правий захисник Тома Меньє обіграв на своїй половині Неймара та пройшов половину поля після чого віддав пас на Едінсона Кавані — уругваєць успішно пробив у ближній кут воріт Тер Штегена, встановивши остаточний рахунок 4:0.

Примітно, що автору дубля А.Ді Марії сьогодні виповнилося 29 років.

Варто відзначити, що “Барселона” до цього сезону дев’ять разів підряд проходила до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що матч-відповідь на “Камп Ноу” пройде 8-го березня.

Джерело

Latest Posts

ЗС України відбили 18 ворожих атак на лиманському напрямку, 13 – на бахмутському