Freeonlinetranslators News

Підприємства в окупованому Донбасі принесли в український бюджет майже 32 млн грн за 2016 рік — Ю.Тандіт

14 февраля
22:05 2017

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Підприємства, які зареєстровані в Україні, але знаходяться на окупованій території Донецької і Луганської областей заплатили в бюджет України у 2016 рік майже 32 млрд грн. Про це в ефірі “5 каналу” заявив радник голови СБУ Юрій Тандит, передає УНН.

“Ми повинні приймати рішення пам’ятаючи, що за лінією зіткнення знаходяться наші співгромадяни. Так ось, за 2015 рік підприємства, які зареєстровані в Україні, де діє закон, але знаходяться на території ОРДЛО заплатили в бюджет України майже 20 млрд грн, за 2016 рік — 31 млрд 700 млн грн. Можу сказати, що в тому числі військовий збір — близько 800 млн грн. Ці підприємства заплатили, щоб наші воїни могли захищати цілісність України,” — повідомив Ю.Тандіт.

“Ми повинні пам’ятати, що за лінією зіткнення теж наша територія. Так, там зараз дуже багато провокаторів, в тому числі з території сусідньої держави, які нам заважають возз’єднатися. Але там так само багато сумлінних людей, які чесно платять податки в бюджет України. Давайте не шукати чорну кішку в темній кімнаті, де її можливо і немає. Я вам говорю цифрами про те, що ці підприємства сплачують податки,” — додав він.

Як повідомляв УНН, за словами міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша, промислові підприємства, які перебувають в окупованих районах Донбасу, сплачують податки в Україні.

Джерело

Latest Posts

Для забезпечення жителів Миколаєва питною водою буде виділено 120 млн грн — Шмигаль

Read Full Article