Freeonlinetranslators News

Перший в Україні центр рекрутингу української армії розпочав роботу у Львові

12 февраля
15:55 2024

Перший в Україні центр рекрутингу української армії розпочав роботу у Львові

У Львові відкрили перший в Україні Центр рекрутингу української армії, де можна дізнатися актуальну інформацію про вакансії, поспілкуватися з представниками бригад і вибрати посаду, повідомило міністерство оборони.

"Міноборони спільно з Львівською міською радою запустило у Львові пілотний проєкт рекрутингу до української армії. Відсьогодні в центрі можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію в армії", - йдеться в повідомленні Міноборони в телеграм-каналі в понеділок.

Як повідомляється, центр працюватиме за адресою вул. Костя Левицького, 67. У подальшому такі центри мають запрацювати в усій Україні.

"Армії потрібні вмотивовані люди, які свідомо роблять свій вибір служити на конкретній посаді в конкретній частині. Ми бачимо за даними соціологічних опитувань, що переважна більшість українців та українок готові долучитися до захисту Батьківщини за умови можливості вибору, врахування свого досвіду та фаху, розуміння з ким і де служити. Рекрутинг - це саме про добровільний і свідомий вибір", - розповіла під час презентації проєкту заступник міністра оборони України Наталія Калмикова.

За її словами, Міноборони має намір "максимально масштабувати наші активності з рекрутингу й в інших містах України, відкривати центри рекрутингу, розповідати людям про наявні можливості знайти своє місце в обороні держави".

У повідомленні наголошується, що в центрі щодня працюватимуть рекрутери, які надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, консультуватимуть і проводитимуть профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть увесь процес до призначення на відповідну посаду в армії.

Відзначено важливість того, що "центр не матиме стосунку до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації".

Latest Posts

    Окупанти за день обстріляли вісім громад Сумської області, зафіксовано понад 100 вибухів

Окупанти за день обстріляли вісім громад Сумської області, зафіксовано понад 100 вибухів

Read Full Article