Freeonlinetranslators News

П.Розенко: система Пенсійного фонду України пройшла повну ревізію

22 февраля
10:04 2017

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Результати аудитів Пенсійного фонду України засвідчили відсутність подвійних виплат та виплат пенсій “мертвим душам”. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає УНН з посиланням на Урядовий портал.

“За 2 останніх роки було проведено два аудити Пенсійного фонду. Перший — нашою командою самостійно у 2015 році, другий — Міністерством фінансів у 2016 році. Так от аудит Мінфіну підтвердив, що жодних зловживань у Пенсійному фонді немає. Немає ніяких подвійних чи потрійних виплат, немає виплат мертвим душам, немає ніяких мільярдів переплат”, — сказав П.Розенко.

За словами Віце-прем’єр-міністра до Мінфіну передані дані про 160 млн транзакцій, з яких вони поставили під сумнів лише 50. Із цих 50, на сьогодні лише 8 фактів ймовірних подвійних виплат. Зараз триває остаточна перевірка цих даних. Тобто із 13 млн пенсіонерів лише по 8 особам є сумніви.

“Більше того, ми налагодили оперативну систему обміну інформацією з Мін’юстом, з відділами реєстрації актів цивільного стану. І інформація про смерть людини відразу потрапляє до органів Пенсійного фонду. Ми сьогодні в абсолютно звичайному щоденному режимі проводимо процеси верифікації”, — додав П.Розенко.

Нагадаємо, за словами В.Гройсмана подолати дефіцит Пенсійного фонду можливо вже до 2024 року.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста