Freeonlinetranslators News

Організатори Євробачення-2017 розповіли про правила голосування для українців

09 мая
17:43 2017

КИЇВ. 9 травня. УНН. Українці зможуть голосувати під час другого півфіналу Євробачення-2017 та Гранд-фіналу, у першому півфіналі Україна не голосує, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Євробачення-2017.

Усі жителі України матимуть можливість проголосувати за пісні, що сподобались на Євробаченні, 11 та 13 травня, під час другого півфіналу та Гранд-фіналу.

При цьому українські телеглядачі не можуть голосувати за представника України – групу O.Torvald.

Голосування проводиться за допомогою SMS та телефонних дзвінків з будь-якого мобільного або стаціонарного телефону. Послуги доступні для всіх мереж GSM на території України.

Вікно для голосування у другому півфіналі буде відкрите протягом 15 хвилин після виступу останнього виконавця.

Кількість дзвінків та SMS-повідомлень з одного номера не повинна перевищувати 20.

Номер для дзвінків – 0 900 30 07. SMS слід надсилати на номер 7766 з текстом: "ХХ", де "ХХ" – порядковий номер учасників другого півфіналу Євробачення.

Телефонний дзвінок на території України коштуватиме 4,80 грн, SMS 5,00 грн. Додатково стягується збір до ПФ – 7,5%. Голосувати можуть лише повнолітні.

За результатами голосування після другого півфіналу буде обрано 10 переможців, імена яких ведучі шоу оголосять у довільному порядку. Цих переможців буде обрано за найбільшою кількістю балів за системою 50 на 50, тобто враховуватимуться найвищі оцінки глядачів, а також членів національних журі.

Однак про детальні результати голосування як глядачів, так і журі, під час другого півфіналу, а також індивідуальний рейтинг учасників, поданий кожним членом журі, можна буде дізнатися лише після закінчення Гранд-фіналу. Робиться це для того, щоб тримати інтригу до кінця.

Також зазначимо, оцінки України буде оголошувати співачка Злата Огневич.

Як повідомляв УНН, на офіційній сцені Євробачення-2017 в Міжнародному виставковому центрі, сьогодні, 9 травня, відбудеться перший півфінал, в якому виступлять 18 конкурсантів.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста