Freeonlinetranslators News

Окупанти за день обстріляли сім громад Сумської області, у Середино-Будському районі загинув місцевий житель

19 ноября
22:01 2023

Окупанти за день обстріляли сім громад Сумської області, у Середино-Будському районі загинув місцевий житель

Російські війська за день обстріляли сім громад Сумської області, унаслідок влучань у Середино-Будському районі загинув місцевий житель, інформує про ситуацію обласна військова адміністрація станом на 21.00 неділі.

"Протягом дня росіяни здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та громад Сумської області. Зафіксовано 130 вибухів. Обстрілу зазнали Юнаківська, Білопільська, Краснопільська, Серединно-Будська, Шалигинська, Есманська, Зноб-Новгородська громади", - йдеться в повідомленні.

Обладміністрація наголошує, що в Середино-Будській громаді внаслідок ворожого мінометного обстрілу (4 вибухи) загинув один місцевий житель. Також був обстріл з артилерії (3 вибухи).

Також в області зазнали мінометного та артилерійського обстрілу Шалигинська громада (34 вибухи), Білопільська (26 вибухів), Краснопільська (35 вибухів), Есманська (2 вибухи), а також на територію Зноб-Новгородської громади ворог скинув 2 міни.

Крім того, у Юнаківській громаді з боку росіян були артилерійські обстріли (15 вибухів) і скидання осколкових боєприпасів із БПЛА (8 вибухів).