Freeonlinetranslators News

Нижня палата парламенту Канади ратифікувала Угоду про ЗВТ з Україною

15 февраля
05:56 2017

КИЇВ. 15 лютого. УНН. Нижня палата федерального парламенту Канади більшістю голосів підтримала ратифікацію Угоди про вільну торгівлю з Україною в третьому і остаточному читанні. Про це повідомив Посол України в Канаді Андрій Шевченко у своєму мікроблозі в Twitter, передає УНН.

Тепер Угоду буде передано у верхню палату парламенту — Сенат, а після цього — на підпис генерал-губернатору, що є фінальним етапом на шляху вступу документа в юридичну силу.

Хоча Сенат має право відхилити будь-який законопроект або внести в нього правки, що запустить процес ратифікації заново, законодавчі акти, які отримали більшу підтримку серед депутатів нижньої палати, зазвичай отримують схвалення сенаторів.

Нагадаємо, палата громад Канади підтримала ратифікацію угоди про ЗВТ з Україною.

Як повідомляв УНН, 17 листопада П.Порошенко вніс на розгляд Верховної Ради проект закону про ратифікацію зони вільної торгівлі між Україною і Канадою та визначив його як невідкладний для розгляду.

11 липня перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та міністр Канади з міжнародної торгівлі Христя Фрілянд поставили свої підписи під історичною угодою про запровадження зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Палата громад Канади ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Україною! Це більше, ніж торгова угода, - знак солідарності і підтримки! Вітаю pic.twitter.com/fPEihfX56m

— Andriy Shevchenko (@AShevch) 14 февраля 2017 г.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста