Freeonlinetranslators News

МОЗ розробило механізм формування медбригад на контрактній основі задля боротьби з COVID-19

30 октября
15:31 2020

МОЗ розробило механізм формування медбригад на контрактній основі задля боротьби з COVID-19 МОЗ розробило механізм формування медбригад на контрактній основі задля боротьби з COVID-19

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. Міністерство охорони здоров’я розробило механізм оперативного залучення медпрацівників на контрактній основі до команд закладів охорони здоров’я, де лікують пацієнтів з COVID-19. Йдеться про медиків, які виявлять добровільне бажання підписати відповідний контракт. Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає УНН з посиланням на пресслужбу МОЗ.

“Такий контракт передбачаме відрядження до закладів охорони здоров’я, зокрема й на території інших адміністративно-територіальних одиниць, де спостерігається погіршення епідемічної ситуації. Його важливою умовою є те, що за медичним працівником зберігається основне місце роботи разом із середньою заробітною платою. Тобто, основний трудовий стаж не переривається” —Ляшко.

За його словами, особа, що дає згоду на підписання контракту, користується правом отримання 300% середньої заробітної плати при роботі з хворими на COVID-19.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов, заявив, що Кабінет міністрів прийняв постанову, яка розширює перелік лікарських спеціальностей, які можуть брати участь в лікуванні хворих на COVID-19.


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста