Freeonlinetranslators News

Міністром фінансів США став колишній партнер Д.Трампа по банку С.Мнучін

14 февраля
03:27 2017

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Сенат затвердив Стівена Мнучіна на посаді глави Мінфіну США. Його кандидатура схвалена з перевагою всього в шість голосів, передає УНН з посиланням на DW.

Сенат Конгресу США в понеділок, 13 лютого, затвердив Стівена Мнучіна, 17 років пропрацював на різних позиціях в інвестиційному банку Goldman Sachs, на посаді американського міністра фінансів.

За його кандидатуру, висунуту Дональдом Трампом, висловилися 53 сенатори, проти проголосували 47.

Розрив вийшов невеликим, тому що більшість опозиційно налаштованих демократів номінанта не підтримувала, що до того ж привело до затягування процедури затвердження.

На початку лютого членам Республіканської партії навіть довелося змінити правила голосування в фінансовому комітеті Сенату, після чого кандидатуру все ж вдалося просунути і винести на голосування всієї верхньої палати Конгресу США.

Нагадаємо, Стівен Мнучін працював в Goldman Sachs з 1985 року і за 17 років доріс до посади віце-президента компанії і директора з інформаційних технологій. Пізніше він заснував власний хедж-фонд Dune Capital. У розпал іпотечної кризи в США через невиплати по кредитах банку OneWest (колишній IndyMac), до керівництва якого входив С.Мнучін, десятки тисяч людей залишилися без житла. У 2016 році він став членом передвиборної команди Дональда Трампа і відповідав в ній за фінансові питання.

Джерело

Latest Posts

Розвиток ринку біометану допоможе аграріям диверсифікувати бізнес — Мінагрополітики

Read Full Article