Freeonlinetranslators News

Маляр: електронний запис на ВЛК вже функціонує у 90% військових госпіталів

05 июня
10:51 2023

КИЇВ. 5 червня. УНН. Міністерство оборони продовжує тестування електронної черги для запису на військово-лікарську комісію (ВЛК) у військових госпіталях країни. Наразі електронний запис на ВЛК вже функціонує у 90% військових госпіталів України. Про це повідомляє у Telegram заступник Міністра оборони України Ганна Маляр, передає УНН.

Цитата

"Станом на кінець травня, електронний запис на ВЛК вже функціонує у 90% військових госпіталів України", - зазначила Маляр.

Деталі

Заступник міністра оборони України зазначила, що "розгортання електронної черги у військових госпіталях - це комплексний процес, який потребує адміністративних і технічних ресурсів з боку госпіталю та військової частини".

"Необхідно провести відповідне тренування посадових осіб, забезпечити необхідною технікою та доступом до Інтернету, а також мати необхідні дозволи та погодження, оскільки йдеться про особисті дані військовослужбовців", - додала Маляр.

У двох госпіталях наразі продовжується процес встановлення адміністративного ресурсу та необхідної технічної інфраструктури для ефективного функціонування електронної черги.

"В інших госпіталях проводиться відпрацювання механізмів і сценаріїв запису та проходження ВЛК", - зазначила Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Електронну чергу на ВЛК розширили на нові міста

Latest Posts

Заміна скла на авто різних моделей — що вам готова запропонувати команда «BUS-shop»

Read Full Article