Freeonlinetranslators News

М.Трамп подарувала дружині прем’єра Японії композицію україно-американського скульптора

14 февраля
01:41 2017

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Так, 10 лютого прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе прибув в США з п’ятиденним візитом, в ході якого зустрівся з президентом США Дональдом Трампом. Вихідні лідери двох країн з дружинами провели в неформальній обстановці — в елітному гольф-клубі “Мар-а-Лаго” у Флориді, передає УНН з посиланням на Runyweb.

Перша леді США Меланія Трамп зустрілася з дружиною японського прем’єр-міністра Акіе Абе в знаменитому своїми японськими садами музеї Моріко в Майамі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П.Андерсон подарує дружині Д.Трампа шубу із російського штучного хутра

На честь візиту Акіе Абе дружина американського президента піднесла гості порцелянову квіткову композицію під назвою “Квітуча троянда”, виконану відомим україно-американським скульптором Володимиром Каневським. Створену художником квітку, на перший погляд, неможливо відрізнити від справжньої.

Володимир Каневський — всесвітньо відомий художник по порцеляні, чиї квіткові композиції прикрашають модні будинки, музеї та особняки американських і європейських аристократів. Він народився Харкові, де отримав архітектурну освіту. Пізніше В.Каневський жив і працював в Ленінграді.

Джерело

Latest Posts

Розвиток ринку біометану допоможе аграріям диверсифікувати бізнес — Мінагрополітики

Read Full Article