Freeonlinetranslators News

М.Флінн повідомив подробиці розмови з послом РФ у США

15 февраля
00:18 2017

КИЇВ. 15 лютого. УНН. Екс-радник президента США з нацбезпеки Майкл Флінн заявив, що спілкувався з послом Росії в США Сергієм Кисляком про російських дипломатів, яких вислали з США. Про це він сказав у заключному перед відставкою інтерв’ю The Daily Caller, передає УНН.

Він зазначив, що тема санкцій в ході переговорів з російським послом не піднімалася. За його словами, він “не перетнув жодної межі” в телефонній розмові з С.Кисляком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Агенти ФБР розмовляли з екс-радником Д.Трампа про його контакти з послом Росії — ЗМІ

М.Флінн зазначив, що якби він це зробив, то про це б дізналося Федеральне бюро розслідувань.

Екс-радник заявив, що коротко обговорив з С.Кисляком питання про 35 російських дипломатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WikiLeaks розшукують матеріали розмови М.Флінна з послом РФ

“Розмова була не про санкції. Вона був про майже 35 людей, яких вислали. У підсумку ось що сталося. В основному розмова була такою: „Послухайте, я знаю, що це сталося. Ми все розглянемо“. Я ніколи не говорив нічого такого, як: „Ми збираємося переглянути санкції“ або що-небудь подібне,” — сказав він.

Раніше, радник Д.Трампа подав у відставку через скандал про “санкційні” переговори з послом РФ.

Нагадаємо, ЗМІ повідомили про те, що М.Флінн обговорював по телефону антиросійські санкції з послом РФ в Вашингтоні Сергієм Кисляком.

У РФ зазначили, що, посол РФ в США Сергій Кисляк спілкувався з радником президента США з національної безпеки Майклом Флінном, проте інформація про зміст цих переговорів невірна.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста