Freeonlinetranslators News

Кім Чен Ин вперше за три тижні з’явився на публіці та закликав посилити ядерне стримування з боку КНДР

24 мая
02:22 2020

Кім Чен Ин вперше за три тижні з'явився на публіці та закликав посилити ядерне стримування з боку КНДР Кім Чен Ин вперше за три тижні з'явився на публіці та закликав посилити ядерне стримування з боку КНДР

Кім Чен Ин

КИЇВ. 24 травня. УНН. Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин, виступив з першою за три тижні публічною заявою, в якій наказав воєначальникам "посилити ядерне стримування" з боку країни. Про це пише Bloomberg із посиланням на Центральне інформаційне агентство КНДР (KCNA), передає УНН.

"На засіданні сьомої Центральної військової комісії Трудової партії Кореї також обговорювалося питання про приведення стратегічних збройних сил країни в стан підвищеної бойової готовності, а також про збільшення військової потужності постійної армії", - цитує Bloomberg.

Кім, зокрема, заявив про необхідність виправлення "нерозумних дефектів техніки і композиції" армії, додавши, що це питання ускладнює завдання організації кращого захисту від "іноземних сил", як пише KCNA.

Державні ЗМІ також оприлюднили фотографії Кіма, нібито зроблені на зустрічі, зокрема на одній з них, Кім стоїть перед презентаційної дошкою та вказує на розмите чорно-біле фото.

Ця доповідь є першим наочним підтвердженням діяльності Кіма після того, як він був сфотографований на церемонії відкриття заводу з виробництва добрив в травні. 11 квітня він головував на засіданні центрального комітету партії.

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста