Freeonlinetranslators News

Капітан збірної України з баскетболу оформила переможний кидок у матчі Євроліги

23 января
00:02 2021

Капітан збірної України з баскетболу оформила переможний кидок у матчі Євроліги Капітан збірної України з баскетболу оформила переможний кидок у матчі Євроліги

КИЇВ. 23 січня. УНН. Капітан збірної України Аліна Ягупова допомогла "Фенербахче" вирвати перемогу проти французького "Ліона" в заключному матчі групового етапу Євроліги – 67:65, передає УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Вирішальними в матчі стали перехоплення та влучне завершення атаки Ягупової за 5 секунд до сирени.

Українка сумарно за 29:38 хвилини набрала 18 очок, 10 підбирань, 4 передачі, 4 перехоплення, 1 блокшот.

Примітно, що перемога забезпечила "Фенербахче" вихід до чвертьфіналу Євроліги з першого місця в групі.

Як писав УНН, капітан збірної України з баскетболу потрапила до топ-5 туру символічної збірної Євроліги.