Freeonlinetranslators News

Головком ЗС України взяв участь у переговорах міністрів оборони США та України в Києві

21 ноября
05:32 2023

Головком ЗС України взяв участь у переговорах міністрів оборони США та України в Києві

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний узяв участь у переговорах міністра оборони США Ллойда Дж. Остіна III, Верховного головнокомандувача Об'єднаних Збройних Сил НАТО в Європі, командувача Збройних Сил США в Європі генерала Крістофера Каволі та міністра оборони України Рустема Умєрова в понеділок, повідомляє головком ЗСУ.

"Доповів про обстановку на фронті. Детально обговорили загальні плани в короткій, середній і довгостроковій перспективах. Окремо зупинилися на потребах і технологічних рішеннях, які посилять наші можливості на полі бою. Продовжуємо працювати на основі відкритості та максимальної довіри", - написав Залужний у своєму телеграм-каналі.

Так само головком ЗСУ висловив свою подяку партнерам і американському народу за підтримку і допомогу Україні.

"Вдячний нашим партнерам і всьому американському народу за допомогу і підтримку України в боротьбі з російською агресією", - написав він.

Як раніше повідомлялося, сьогодні з неанонсованим візитом до Києва прибув міністр оборони США Ллойд Дж. Остін III, який провів зустріч із президентом України, і взяв участь у переговорах, зокрема, з міністром оборони, начальником Генерального штабу, міністром з питань стратегічних галузей промисловості та іншими керівниками оборонних відомств України.

Latest Posts

    Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Із Сектора Гази вивезено ще 40 громадян України

Read Full Article