Freeonlinetranslators News

Голова Меджлісу кримськотатарського народу: РФ відкидає будь-які спроби говорити на тему політв’язнів

03 марта
09:11 2024

Голова Меджлісу кримськотатарського народу: РФ відкидає будь-які спроби говорити на тему політв'язнів

Наразі відсутні позитивні сигнали з точки зору зміни РФ ставлення до українських політв'язнів, заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Позитивних сигналів з точки зору зміни РФ ставлення до українських політв'язнів немає, на жаль. Вони відкидають будь-які спроби говорити на цю тему", - сказав Чубаров на полях дипломатичного форуму в Анталії.

Він зазначив, що тема кримських політв'язнів порушувалася під час цього візиту до Туреччини, зокрема на рівні керівництва правлячої турецької партії.

"Ми зустрічалися з керівництвом правлячої в Туреччині партії. Іноді ми задіюємо турецькі партійні механізми, щоб посилити усвідомлення політиками при владі драматичної ситуації в окупованому Криму, та, зокрема, з політв'язнями. І ми тут зустрічалися із заступником генерального секретаря правлячої турецької партії й обговорювали питання політв'язнів", - розповів Чубаров.

1-3 березня в Анталії триває дипломатичний форум. У форумі беруть участь представники 147 країн світу. Загалом заплановано близько 4500 учасників, зокрема 19 глав держав, 73 міністри та 57 міжнародних представників.

Latest Posts

Розвиток ринку біометану допоможе аграріям диверсифікувати бізнес — Мінагрополітики

Read Full Article