Freeonlinetranslators News

Евакуйованим через ризику руйнування дамби у США дозволили повернутися додому

15 февраля
00:18 2017

КИЇВ. 15 лютого. УНН. Влада Каліфорнії дозволила повернутися евакуйованим через ризик руйнування найвищої в США дамби Оровілль додому. Про це на прес-конференції заявив шериф Корі Хоне, передає УНН з посиланням на Reuters.

Також він зазначив, що місцеві підприємства можуть відновити свою роботу. Наказ про евакуацію було змінено на попередження про евакуацію.

Згідно попередження, люди можуть повернутися до їхніх домівок, але при цьому повинні бути готові до евакуації в разі необхідності.

К.Хоне розповів, що фахівці злили достатню кількість води з греблі Оровілль. Відзначається, що в результаті накопичення води були пошкоджені основний і резервний дренажні канали греблі.

Як повідомляв УНН, евакуація була оголошена у неділю 12 лютого після того, як інженери помітили ерозію на аварійному водоскиді греблі в місті Оровілл.

Нагадаємо, напередодні рівень води у штучному озері Оровіль у Північній Каліфорнії піднявся через сильні дощі і сніги після років посухи. За інформацією представників влади штату, аварійний водоскид греблі може не витримати навантаження і зруйнуватись.

Через серйозні ушкодження конструкції на найвищій у США греблі рекомендували евакуювати щонайменше 188 тисяч людей.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста