Freeonlinetranslators News

«Динамо» здобуло мінімальну перемогу над датським ФК «Хобро»

16 февраля
23:13 2017

КИЇВ. 17 лютого. УНН. Шостим суперником “Динамо” на другому підготовчому зборі в Іспанії став датський футбольний клуб “Хобро” з однойменного міста, інформує УНН з посиланням на прес-службу команди з Києва.

Поєдинок розпочався доволі жваво. Вже на 4-й хвилині Жуніор Мораес отримав по ногах від суперника у межах штрафного майданчика, й суддя призначив пенальті. Але самому постраждалому не вдалося переграти воротаря, який відбив м’яч у куті. Надалі перший тайм не був багатим на гольові чи бодай небезпечні моменти.

Всі забиті м’ячі відбулися в заключній 10-хвилинці. Кияни, нарешті реалізували свою перевагу, скориставшись стандартним положенням: Циганков виконав подачу від кутової позначки, а Федорчук головою переправив м’яч у ворота, замкнувши дальню стійку. Одразу ж момент збільшити рахунок був у самого Циганкова, але перехитрити воротаря йому не вдалося. Але це вдалося Бєсєдіну, який із близької відстані спрямував м’яч у ворота після прострілу зліва новачка Тамаша Кадара уздовж лінії воріт.
Все, що зміг зробити “Хобро” до фінального свистка — відквитати один м’яч, який записав на свій рахунок Шафер, і тим самим встановив остаточний рахунок.

“Динамо” виступило у такому поєднанні гравців: Коваль (Бущан, 46), Хачеріді, Бурда, Очигава, Кадар, Рибалка, Громов, Корзун (Оріховський, 46), Циганков, Мораес (Бєсєдін, 62), Гладкий (Федорчук, 46).

Примітно, що новачок команди Т.Кадар діяв проти датчан на лівому фланзі захисту, на відміну від минулої гри, коли розташувався в центрі оборони.

Нагадаємо, що наступний поєдинок “Динамо” проведе 17 лютого проти команди “Стремсгодсет” (Норвегія). Початок о 17:00.

Джерело

Latest Posts

ЗС України відбили 18 ворожих атак на лиманському напрямку, 13 – на бахмутському