Freeonlinetranslators News

«Динамо» завдало мінімальної поразки ФК «Бейджин Гоань»

14 февраля
22:05 2017

КИЇВ. 14 лютого. УНН. Черговим суперником київського “Динамо” на другому підготовчому зборі в Іспанії став ще один представник чемпіонату Китаю, футбольний клуб “Бейджин Гоань” із Пекіну. Про це інформує прес-служба “біло-синіх”, передає УНН.

Команди розпочали з обміну небезпечними моментами. Надалі воротам суперника частіше загрожували кияни. Ярмоленко з правого флангу пробив п’яткою в захисника, згодом сам Андрій не зовсім вдало пробив головою. Також Бєсєдін замикав дальню стійку, але з положення поза грою, з центра штрафного майданчика завдавав удару й Гармаш — воротар зреагував.

Після добивання Ярмоленко таки спрямував м’яча до сітки, але знову ж таки з положення поза грою. Нарешті, в середині тайму лідеру колективу вдалося відзначитися за правилами: Антунеш віддав по флангу вперед на Гонсалеса, Дерліс завдав удару з лівого кута штрафного майданчика, голкіпер м’яча відбив, але Ярмоленко знову опинився першим на підбиранні й правомірно спрямував м’яча у ворота, вивівши свою команду вперед.

Надалі китайці ще більше притиснулися до власних воріт та майже не думали про атаки, “динамівці” же володіли відчутною перевагою. По-справжньому небезпечних моментів біля воріт одна одної команди не створили, за винятком подачі зі штрафного на фланзі та ударом головою Пенгксянга над поперечиною незадовго до свистка на перерву. Другий тайм не вніс змін у становищі на полі — 1:0.

Склади команд:

“Динамо”: Рудько (Бущан, 46), Віда, Морозюк, Антунеш, Пантич, Шепелєв, Гармаш (Оріховський, 67), Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко (Циганков, 46), Бєсєдін (Яремчук, 61).

“Бейджин Гоань” (стартовий склад): Янг Жи, Ю Янг, Лі Лей, Ральф, Жанг Ксяобін, Жанг Чимінг, Тайян Джинг, Жу Чаокінг, Джин Пенгксянг, Аугусту Ренато, Джіанг Тао.

Нагадаємо, що наступний поєдинок “Динамо” проведе 16 лютого проти команди “Хобро” (Данія). Початок о 17:00.