Freeonlinetranslators News

Держава виплатила переселенцям 612 мільйонів за рішеннями Європейського суду

14 февраля
03:27 2017

КИЇВ. 14 лютого. УНН. За минулий рік Україна сплатила 612 мільйонів гривень за рішеннями ЄСПЛ і на сьогодні заборгованостей перед своїми громадянами не має, стверджують в українському Мін’юсті, передає УНН з посиланням на DW.

“Протягом останніх десяти років Україна була у переліку держав, які мали борг з виплат за рішеннями Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). У жовтні 2016 року борг сягнув близько 400 мільйонів гривень,” — повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мін’юст України подасть позов до ЄСПЛ щодо заборони Меджлісу

Схоже, українській владі за декілька місяців вдалося погасити борг перед власними громадянами. Як сказав Уповноважений України у справах ЄСПЛ Іван Ліщина, у 2016 році українцям, які шукали правди у Страсбурзькому суді, держава виплатила 612 мільйонів гривень за новими рішеннями і старими боргами.

“Ця сума включала в себе три дуже великі виплати за старими заборгованостями, одна з яких становила 5 мільйонів євро,” — наголосив І.Ліщина. За його словами, наразі є деяка затримка з виплатами “за кількома справами, які стосуються дуже особливих випадків”.

“Але за загальними справами, у яких ЄСПЛ призначає сплатити конкретну суму грошей, ніяких проблем абсолютно немає, вони сплачуються”, — додав І.Ліщина.

Як відомо, переселенці з Донбасу подали тисячі позовів проти України в Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ).

Джерело

Latest Posts

Розвиток ринку біометану допоможе аграріям диверсифікувати бізнес — Мінагрополітики

Read Full Article