Freeonlinetranslators News

Bloomberg: G7 підтримують ЄС у підвищенні цін на російське дизельне пальне

28 января
06:11 2023

КИЇВ. 28 січня. УНН. G7 дала зрозуміти Євросоюзу, що не заперечує проти запровадження граничної ціни на дизельне російське пальне на рівні 100-110 доларів за барель. Про це повідомляє Bloomberg, передає УНН.

Деталі

Заборона ЄС на імпорт сирої нафти з Росії має набути чинності 5 лютого, і блок працює з G-7, щоб запровадити граничний рівень цін для продажу в третіх країнах. Європейська комісія, її виконавчий орган, запропонувала максимальний рівень у 100 доларів.

Переважний діапазон G-7 свідчить про те, що вона віддасть перевагу вищій ціні на дизельне пальне — через занепокоєння, що встановлення надто низького рівня ризикує спричинити стрибки цін або збої в постачанні в Європі. Джерело відзначає відсутність вільних потужностей на дизельному ринку, а також низку відключень, пов’язаних з обслуговуванням.

Дискусії тривають, але сторони оптимістично налаштовані щодо досягнення угоди до того, як заборона ЄС на імпорт набуде чинності, сказав чиновник.

ЄС, який обговорює рівень цін найближчими днями, має досягти одностайної згоди, щоб встановити новий ліміт.

Нагадаємо

Дипломати ЄС у п'ятницю, 27 січня, почали обговорення щодо перегляду обмеження цін на експорт російської сирої нафти до третіх країн, яке G7 та Євросоюз встановили наприкінці 2022 року. У той час як Польща, Литва та Естонія виступають за зниження ціни до 40-50 доларів за барель, США поки не планують її змінювати.

Latest Posts

    Серед постраждалих унаслідок авіаудару по центру Курахового є двоє дітей

Серед постраждалих унаслідок авіаудару по центру Курахового є двоє дітей

Read Full Article