Freeonlinetranslators News

Блокування СБУ роботи імпортерів автогазу завдало значних збитків компаніям — оператори ринку

22 февраля
10:37 2017

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Трейдери і народні депутати України заявили про блокування ринку скрапленого газу в Україні Службою безпеки України (СБУ). Про це вони повідомили під час брифінгу в Верховній раді, передає УНН.

Зокрема, за словами нардепа С.Лещенка, СБУ блокує процес імпорту зрідженого газу в Україну з метою виведення на ринок монопольного учасника.

Нардеп додав, що правоохоронці займаються знищенням ринку ЗВГ за вказівкою з Адміністрації Президента.

Нардеп Юрій Бублик у свою чергу заявив про те, що тиск влади на ринок ЗВГ став причиною його виходу з БПП і парламентської коаліції.

Керівник “Укргазпетролеум” Віктор Журавльов з цього приводу повідомив, що робота його компанії досі не розблокована, а тому він звернувся до парламентаріїв з вимогою відреагувати на ситуацію.

“Ми звертаємося до Президента, до депутатів Верховної Ради України та до прем’єр-міністра з проханням надати нам допомогу в припиненні тиску на учасників газової галузі”, — заявив у своєму виступі Глава асоціації зрідженого газу Станіслава Батраченко.

Директор компанії “Автотранс” Сергій Михайлик зазначив, що за час блокування роботи його підприємства компанія зазнала значних збитків.

“Нас звинувачували у фінансуванні тероризму. Це було вчора. Сьогодні нас „розблокували“ і заявили, що до нас немає ніяких питань, але що робити колективу, і що робити мені? ”, - спитав він, і додав, що у нього немає впевненості у тому, що звинувачення не повторяться.

Нагадаємо, як повідомляв УНН, трейдери скрапленого газу подають позови на МЕРТ через запроваджені проти них санкції.

Як відомо, під санкції СБУ потрапили не лише імпортери газу, але й бензину і дизпалива.

Вказане рішення МЕРТу (про запровадження санкції на основі подання СБУ, — ред.) має вступити в дію у березні поточного року.

Джерело


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста