Freeonlinetranslators News

«Бавовна» під Маріуполем: Андрющенко заявив, що здетонував склад боєприпасів

17 марта
07:31 2023

КИЇВ. 17 березня. УНН. У селі Малоянісоль Маріупольського району вчора здетонував російський склад з боєкомплектом. Про це повідомив заступник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в ефірі телемарафону, передає кореспондент УНН.

Цитата

«Достатньо довго, декілька годин, вони намагалися ліквідувати (пожежу – ред.), це зробити було важко, адже там здетонував склад з боєкомплектом…Почалося з того, що спочатку над містом працювала ППО, а потім почалася «бавовна», - розповів Андрющенко.

За його словами, то був дуже великий склад, який довго росіяни формували, тому що приблизно в тому районі окупанти тримають дуже великий резерв, для того, щоб перекидати його на Вугледарський напрям.

«До того у січні ми бачили там накопичення, потім вони поїхали на фронт, зокрема, та сама 155 бригада морпіхів, якої не стало, вона також була розміщені в селищі Малоянісоль», - сказав Андрющенко.

Доповнення

У Маріупольському районі сталася бавовна - пожежа та детонація. Як повідомив заступник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, було відмінусовано склад окупантів.

Latest Posts

Здійснив третій політ: безпілотник Kizilelma пройшов нові випробування

Read Full Article