Freeonlinetranslators News

Аваков: необхідно вводити «локдаун» в Україні якомога швидше

26 ноября
10:01 2020

Аваков: необхідно вводити "локдаун" в Україні якомога швидше Аваков: необхідно вводити "локдаун" в Україні якомога швидше

Арсен Аваков

КИЇВ. 26 листопада. УНН. В Україні необхідно вводити "локдаун" якомога швидше, як тільки буде сформульована президентська програма компенсацій для бізнесу. Про це в ефірі "Україна 24" заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає УНН.

"Моя точка зору - що необхідно вводити "локдаун" якомога швидше... Дійсно, тривалістю 3 або 4 тижні", - сказав міністр.

Він закликав, при цьому, "не ховатися за політичними гаслами або зручними формулюваннями", тому що "мова йде про великі системні ризики" для здоров'я громадян.

"Моя точка зору - що як тільки ми будемо готові (я сподіваюся, що це будуть найближчі дні) сформулювати у деталях і у реальні механізми ту програму компенсацій, яку озвучив Президент, треба негайно ввести "локдаун", перервати ланцюжок інфекції, і спробувати зберегти здоров'я наших українців", - заявив Аваков.

Як повідомляв УНН, напередодні прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд готується до всіх можливих заходів по боротьбі з пандемією, зокрема - і до можливого введення карантину на зимові свята.

В тексті згадуються

Аваков Арсен Аваков Арсен


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста