Freeonlinetranslators News

Арахамія: я вважаю, що Юрченко повинен скласти мандат

16 сентября
17:02 2020

Арахамія: я вважаю, що Юрченко повинен скласти мандат Арахамія: я вважаю, що Юрченко повинен скласти мандат

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія вважає, що народний депутат Олександр Юрченко, якого підозрюють в причетності до корупційних правопорушень, повинен скласти мандат. Про це він повідомив в ефріре програми “Хард з Влащенко”, передає УНН.

“Цю подія потрібно розділити на дві частини. Одна частина — політична, інша — юридична. Вони поруч, але в різних площинах. Політична частина у нас проста, максимально зрозуміла: в незалежності від чого, чий це депутат „Слуга народу“ або „ОПЗЖ“, або „ЄС“, або безпартійний, якщо цей народний депутат, який замішаний в корупційній схемі, то він відразу повинен понести політичну відповідальність”, — відзначає він.

За словами Арахамія, він повинен віддати Юрченко належне за те, що він прийняв рішення вийти з фракції.

“Я вважаю, що він повинен скласти мандат, він депутат мажоритарник, за нього голосувала велика частина міста Києва, він повинен скласти мандат, ми його не можемо змусити. Але, я повинен віддати йому належне, як тільки це сталося, він сам подзвонив, сказав, що щоб не кидати тінь на партію, на фракцію, виходжу з фракції, пишу заяву, ми його сьогодні виключили за його заявою”, — додає він.

Також за словами Арахамія, необхідно закрити очі на огріхи НАБУ і підписати підозру.

“Тепер юридична частина. Є питання, що знялася недоторканність, але як правильно зазначила Венедіктова (Генеральний прокурор Ірина Венедіктова, — ред.), подання подає сам Генеральний прокурор, вона не підписує подання НАБУ, вона сама складає підозру, і для складення потрібно надати достатню кількість відповідних критеріїв інформації... Моя думка, що з урахуванням резонансу, що це перша корупційна історія у Верховній Раді нового скликання треба, може бути, навіть десь, це я зараз говорю як політик, закрити очі на якісь огріхи в підготовці слідства НАБУ і підписувати. Нехай в суді, у відкритому процесі усі бачать, які є докази у НАБУ, які є виправдувальні документи у захисту, і все за цим повинні стежити. Якщо він винен, я вважаю, що його якомога швидше потрібно посадити за ґрати”, — додав Арахамія.

Нагадаємо, в Офісі Президена заявляли, що ким би не був підозрюваний в корупційних діяннях, антикорупційні органи можуть і повинні провести повне розслідування всіх обставин кожної справи.

Нагадаємо, помічнику народного депутата Олександра Юрченко — Івану Фіщенко — було повідомлено про підозру у пособництві в отриманні нардепом хабара в розмірі 13 тис. доларів.

Як повідомляв УНН, Національне антикорупційне бюро України закликало Генерального прокурора Ірину Венедіктову підписати підозру народному депутату Олександру Юрченко, якого підозрюють в участі в злочинній схемі.


Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста