Freeonlinetranslators News

«Шахтар» на виїзді переміг ФК «Зірка»

23 сентября
18:03 2017

КИЇВ. 23 вересня. УНН. У Кропивницькому на стадіоні "Зірка" однойменна команда приймала "Шахтар" у матчі-відкритті 10-го туру Української Прем'єр-ліги, передає кореспондент УНН.

У першому таймі багатоходівка "гірників" завершилася результативним прострілом Тайсона на Факундо Феррейру.

У заключній 10-хвилинці тайму відбулися ще три взяття воріт. Навісна подача Чічікова зі штрафного завершилася голом ударом головою Ель Хамдауі. Але точні удари Марлоса і Феррейри дозволили гостям мати перевагу у два м'ячі.

У наступній 45-хвилинці оборона "Шахтаря" залишила неприкритим Рассадкіна, який ударом головою зменшив відставання господарів. На 5-ій компенсованій хвилині Віктор Коваленко, який провів 100 матч у складі "помаранчево-чорних", встановив остаточний рахунок 4:2.

Таким чином, донеччани заробили 25 очок, у "Зірки" залишилось 8.

Нагадаємо, "помаранчево-чорні" проводили матч без капітана Даріо Срни, у якого здана допінг-проба виявилася позитивною.