Freeonlinetranslators News

Оформлюйте кредит онлайн на карточку під 0%

28 апреля
18:48 2019

Оформлюйте кредит онлайн на карточку під 0%

Щоб взяти кредит у банку, людям доводиться витрачати багато часу та сил, оскільки банківські установи мають строгі вимоги: ретельно вивчають кредитну історію, просять надати великий пакет документів, ставлять багато запитань, перевіряють інформацію у поручителів тощо.

Якщо раніше доводилося лише мріяти про те, щоб взяти кредит швидко та без паперової тяганини, то сьогодні це цілком доступна реальність. Тим більше, у Вас є особлива можливість — оформити перший кредит онлайн на карточку під 0%! Онлайн-кредитування неодмінно допоможе Вам закрити екстрені фінансові питання без клопоту, нервів та марної трати часу. Тож, якщо грошові кошти необхідні просто зараз, то скористайтеся послугами компанії «Ваша Готівочка», і зможете отримати їх вже через 15 хвилин.

Кредит на карточку в «Ваша Готівочка» оформлюють всім

«Ваша Готівочка» готова швидко виручити фінансами та надати миттєву позику онлайн всім, хто звертається. Гнучкі умови дозволяють обслуговуватися позичальникам у віці від 18 до 70 років, самостійно вибирати суму та період, на яких оформлювати кредит онлайн на карточку, і отримати перший кредит безвідсотково. Клієнтам запропонована сума у розмірі від 200 до 7000 гривень та термін від 1 до 16 днів. Період користування грошовими коштами може бути меншим або більшим (пролонгувати кредитний період можна без штрафу та пені).

«Ваша Готівочка» не встановлює складних вимог, тому відкрити кредит онлайн на карточку в цій компанії вдасться легко на будь-які потреби. Труднощів під час оформлення не виникне, оскільки процедура проста та зрозуміла. До того ж, можна звернутися до call-центру компанії, і оператори охоче дадуть відповіді на Ваші запитання.  

Заявка на кредит онлайн заповнюється просто

Подати заявку на позику можна просто зараз. Для цього Вам необхідні паспорт, ІПН та банківська карточка. Заходьте на сайт, вибирайте бажані умови та заповнюйте форму заявки — це невеличка анкета, в якій необхідно вказати тільки основну інформацію про себе. Ані телефон родича, ані фото з паспортом або з банківською карточкою, ані скан-копії документів надавати не потрібно.

Ще одна важлива перевага — компанія не просить у клієнта довідку про доходи та не перевіряє його кредитне минуле. Тому, абсолютно не важливо: де та ким працює позикоодержувач, скільки заробляє та яку має форму працевлаштування, отримати кредит онлайн на карточку є можливість завжди та у всіх! «Ваша Готівочка» безсумнівно стане Вашим надійним помічником, на якого Ви зможете розраховувати та довіряти. Подавайте заявку просто зараз, і вже за лічені хвилини отримаєте свій перший кредит під 0%.

2 комментария

 1. Filatov
  Filatov 01 августа, 11:58

  Лучше брать конечно под 0%…. хоть переплата будет меньше

  Reply to this comment
 2. Лера
  Лера 01 августа, 12:00

  Лучше не связываться с такими займами!

  Reply to this comment

Write a Comment

Latest Posts

    Турция даже и не думает выводить свои войска из Идлиба – Минобороны

Турция даже и не думает выводить свои войска из Идлиба – Минобороны

3 комментария Read Full Article

Онлайн переводчик

с  на


Система - онлайн перевод текста